UPJPII w XIV Tygodniu Ekonomii Społecznej 17–21 IV 2023

xiv_tydzien_ekonomii_spolecznej_2023-1280c.jpg

Instytut Rodziny, Pedagogiki i Pracy Socjalnej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie bardzo serdecznie zaprasza do uczestnictwa w XIV Tygodniu Ekonomii Społecznej, który odbywać się będzie w dniach 17–21 kwietnia 2023 r.

Głównym wydarzeniem, jakie będzie miało miejsce na UPJPII jest debata z udziałem s. Teresy Pawlak i Jana Meli 21 kwietnia 2023 r. w godz. 10:00–12:00 w auli przy ul. Bernardyńskiej 3 w Krakowie. Tematem debaty będzie „Wpływ barier mentalnych, społecznych i zawodowych na jakość życia osób z niepełnosprawnościami, osób w kryzysie bezdomności oraz samotnych matek z dziećmi”.

Spotkanie przygotowali studenci Koła Naukowego Pracy Socjalnej, Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami oraz Samorząd Studentów UPJPII.

Serdecznie zapraszamy!